Predstavnici Univerziteta “Džon Nezbit” posetili su VII beogradsku gimnaziju, kao deo promotivne kampanje naše institucije.  U ime Univerziteta posetu su realizovali: prof.dr Vesna Milanović, doc. dr Goran Lalić, oboje  sa Geoekonomskog fakulteta, doc. dr Andrija Blanuša sa Pravnog fakulteta,  Leana Vučković, asistent sa Fakulteta za kulturu i medije, Una Vasović, student demonstrator sa Geoekonomskog fakulteta,i Marko Spasojević, student demonstrator sa Fakulteta za poslovne studije.

Prezentaciji je prisustvovalo je po nekoliko učenika iz svakog odeljenja ove gimnazije. Predstavljanje naših fakulteta je bila uspešno. Maturanti su postavljali pitanja vezana za upis i uslove studiranja na našem univerzitetu.