Predstavnici Univerziteta „Džon Nezbit“ učestovali su na Sajmu obrazovanja, organizovanom  u subotu, 4. marta, u Srednjoj turističkoj školi na Novom Beogradu. Pred oko 40 maturanata ove škole, nastavnici našeg univerziteta su prikazali mogućnosti za dalje školovanje na svim našim fakultetima.

Univerzitet su na prezentaciji predstavljali: asistent Marija Stankovic sa Geoekonomskog fakulteta, asistent Marko Sredojević sa Fakulteta za kulturu i medije. studenti demonstratori  Jelena Mirković  i Stefan Milisavljević sa Pravnog fakulteta, i student demonstror Marko Spasojević, sa Fakulteta za poslovne studije.

Prezentacija naših fakulteta je bila veoma uspešna, a maturanti su postavljali pitanja vezana za upis i studiranje na našem univerzitetu.