Univerzitet „Džon Nezbit“ učestovao je na Sajmu fakulteta, na kojem je blizu 45 domaćih visokoškolskih ustanova prezentovalo mogućnosti studiranja na svojim institucijama. Sajam obrazovanja održan je u subotu, 25. februara, u zgradi Zemunske gimazije.

Desetina profesora i studenata sa 13 naših fakulteta i visokih škola zainteresovanim maturantima prikazalo je mogućnosti za dalje školovanje na najstarijem domaćem privatnom univerzitetu, zabeleživši pritom izuzetno interesovanje i posećenost tokom petočasovnog trajanja Sajma. Osim maturantima, posetiocima Sajma predstavljeni su programi studija na master, doktorskim i specijalističkim studijama u okviru sistema studiranja Univerziteta „Džon Nezbit“.

Sajam fakulteta već nekoliko godina organizuje Zemunska gimnazija, kako bi budućim brucošima predstavila mogućnosti daljeg školovanja u okviru domaćeg sistema obrazovanja.