U četvrtak, 23. februara 2017. godine, predstavnici Univerziteta „Džon Nezbit“, u okviru promocije nastavnog programa Univerziteta, posetili su Prvu ekonomsku školu u Beogradu. Pred punim amfiteatrom ove škole  prof. dr Neđo Danilović,  zamenik rektora Univerziteta,  održao je predavanje na temu „Kako napisati maturski rad“ o pripremi, pisanju i odbrani rada.

Oko osamdeset maturanata Prve ekonomske škole,  koji su prisustvovali predavanju, dobilo je informativni materijal svih naših fakulteta. Promociji su prisustvovali: asistent Jelena Minić sa Pravnog fakulteta, prof. dr Biljana Stojanović sa Geoekonmskog fakulteta, prof. dr Ljiljana Manić sa Fakulteta za kulturu i medije, kao i student demonstrator Marko Spasojević. Oni su maturantima odgovarali na pitanja u vezi nastave i fakulteta.